من کاملاً این کار شما را تأیید میکنم و احساس میکنم شما دارید یک نیازی را برآورده میکنید و دعا میکنم که خداوند شما را موفق بدارد.

بیانات امام خامنه ای مدظله العالی در دیدار مسئولان مؤسسه روایت سیره شهدا ۱۳۸۹/۰۴/۱۴

افتخارات

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ …

از مؤمنان مردانی هستند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند، پس برخی از آن‌ها نذر خود را ادا کرده [به شهادت رسیدند] و برخی از آن‌ها در [همین] انتظارند و هرگز پیمان خود را تغییر ندادند…

و شهدا مصداق بارز این آیه شریفه قرآن کریم هستند . هم آنان که با لبیک ندای حسین زمان خود روح الله خمینی کبیر (ره) از دنیای ناسوتی ندای ارجعی الی ربک راضیه مرضیه زمزمه کردند و السابقون السابقون شدند و شفق خونین را شرمسار سرخی خون خود کردند و برای همیشه ستارگانی درخشان در آسمان ایثار وجهاد وشهادت ماندند و اسوه ای حسنه برای جهانیان شدند تا بیداری‌های اسلامی ببار آورند و این از صدر ظهور اسلام تا کنون مشهود است .

مطاف عشق و اینجا مکانی برای طواف بر گرد کسانی شد که لاهوتی بودند و این دنیا ظرفیت وجودشان را تاب تحمل نبود ، عاشقانی که سر از پیکر دادند تا حضرت عشق را ملاقات کنند :

          عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است              دادن سر نه عجب داشتن سر عجب است

موسسه فرهنگی هنری مطاف عشق با ترسیم هندسی حرکت عظیم خود مبتنی بر فرمایشات و رهنمودهای داهیانه حضرت امام خامنه ای (مدظله) وسیره علمی و عملی شهدا اسلام با هدف اعتلای فرهنگ ناب و بی بدیل ایثار ، جهاد و شهادت و تأثیر بر مهندسی فرهنگی کشور و ترویج سبک زندگی اسلامی به این عرصه گام نهاده است . بر اساس این نگرش اقدام به تولید و نشر محصولات فرهنگی ، هنری و کاربردی و تخصصی در قالب : انواع کتب ، فلش کارت ، نرم افزارهای سیستماتیک قابل اجرا در محیط‌های ویندوز و اندروید ، انواع فیلم و مستند و بازی در رده‌های سنی کودک و نوجوان و بزرگسال نموده است . این موسسه با گذشت ۷ سال از  حضور پرشور و کسب تجارب ارزشمند در خط مقدم ترویج این فرهنگ اصیل و ثبت و ضبط خصلت‌های والای انسانی هشت سال دفاع مقدس به کسب افتخارات کشوری در این زمینه نائل گردید .