رونمایی از مجموعه نخست نرم افزارهای ایثار و شهادت

نخستین مجموعه از نرم افزارهای اندروید ایثار و شهادت در مراسمی با حضور استاد عالی قدر حوزه، حجت‌الاسلام محمدمهدی ماندگاری در سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی رونمایی شد.

حجت‌الاسلام ماندگاری در این مراسم گفت: اعتقاد ما بر این است که امروز بیش از هر زمان دیگری همه مخاطبان ما، خصوصا نسل جوان، نیاز به سبک زندگی شهدایی دارند.

ایشان ضمن قدردانی از تلاش پانزده ساله مجموعه مطاف عشق در ترویج فرهنگ جهاد و سبک زندگی شهدایی، گفتند: آنهایی که معتقدند شهدا برنده عالم هستی بودند، آنهایی که معتقدند این فرهنگ، در روند زندگی انسان ها فرهنگ برنده ساز است، می‌توانند از این امکانی که الحمدالله دوستانشان آماده کرده‌اند به راحتی استفاده کنند. قطعا استفاده شما خودش بالاترین خیرات و برکاتی است که خداوند نصیب خادمان این فرهنگ خواهد کرد.

در این مراسم با حضور اهالی رسانه، نرم افزارهایی هم‌چون فرار از گناه، جای پای باران، می‌خواهم مثل تو باشم، شهدای علم و اخلاق، از نگاه مهر، نسل روح الله، نشان افتخار، جغله‌های جهاد، چادرهای سرخ و ایستاده در باد رونمایی شدند.

برنامه‌های فوق با محوریت سبک زندگی و ولایت مداری شهدا، ارائه نوینی از فلش کارت‌های مؤسسه فرهنگی مطاف عشق می‌باشد که از طریق نمایشگاه و فروشگاه محصولات راهیان نور و دفاع مقدس مطاف عشق در دسترس عموم قرار دارند.

علاقه‌مندان جهت دریافت رایگان نرم افزارهای اندروید می توانند به صفحه موسسه مطاف عشق  در بازار مراجعه کنند.