برگزاری نمایشگاه محصولات و مسابقه کتابخوانی خانواده موفق

موسسه فرهنگی مطاف عشق به مناسب راهیان نور سال ۱۳۹۶-۱۳۹۷ مسابقه کتابخوانی”خانواده موفق” را برگزار می کند.

 

خانواده اصلی‌ترین و بنیادی‌ترین بخش اجتماع است. بخشی که رهبر معظم انقلاب آن را شجره طیبه می‌خوانند و بر اصلاح و مراقبت از آن تأکید فراوان دارند. آنچه برای اصلاح یک خانواده و در ادامه اصلاح اجتماع مورد نیاز است، توجه به افراد و اجزاء یک خانواده به صورت مستقل و مجزاست.

اگر بتوانیم وظایف، دغدغه‌ها و چالش‌های پیش روی هر یک از افراد خانواده را به روش اصولی و اقناعی تبیین کنیم و در ادامه الگویی عملی از رفتار اسلامی معرفی کنیم؛ می‌توانیم گامی مهم و تأثیر گذار در اصلاح این شجره طیبه و همچنین اصلاح رفتار اجتماعی برداریم. با توجه به این مسئله، در نظر داریم در با اجرای این مسابقه مسائل مهم و پرکاربرد مربوط به اعضای خانواده را مطرح نموده و برای هر کدام الگویی از رفتار شهدا پیشنهاد دهیم.

در همین راستا به توجه به ایام راهیان نور اقدام به برگزاری مسابقه ای با عنوان “خانواده موفق” کرده ایم.

شرکت کنندگان می توانند پس از مطالعه یکی از کتاب های «دخترانه» «پسرانه» «پدرانه مادرانه» با سبک زندگی شهدا بیشتر آشنا شده و پاسخ سؤالات (برگه مسابقه داخل هر کتاب به صورت جداگانه وجود دارد) را از طریق پیامک به سامانه ۳۰۰۰۳۲۹۶ ارسال نموده و ناظرین و مجریان مسابقه، پس از بررسی، از بین افرادی که پاسخ صحیح داده‌اند قرعه کشی نموده و به برندگان جوایزی اهدا می‌گردد.

در این کتب به صورت جداگانه ابتدا ضرورت پرداختن به موضوعات، دغدغه‌ها و چالش‌های مرتبط با هر مخاطب بررسی شده و سپس در فصل‌های تعیین شده برای کتاب، هر موضوع به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفته است.

 

مهلت شرکت در مسابقه: از تاریخ ۱۲/ ۱۲/ ۱۳۹۶ تا تاریخ ۳۰/ ۰۳/ ۱۳۹۷

نحوه دریافت کتاب: جهت دریافت کتب  میتوانید با شماره ۳۷۸۳۹۳۷۳-۰۲۵ داخلی ۱۱۱ یا شماره ۰۹۱۲۷۵۰۶۴۱۱   تماس حاصل فرمایید. همچنین در صورت حضور در سفر معنوی راهیان نور، می توانید به مراکز فروش محصولات فرهنگی (راه ماندگار) مستقر در یادمان های هویزه- شلمچه-فتح المبین و طلائیه مراجعه فرمایید.

قیمت کتاب ها: ۷۰۰۰ تومان تا ۴۰ % تخفیف

 

تیزر مسابقه